• Producent: Salomon
  • Kategoria: Legginsy
  • Kolor: czarny
Legginsy S/LAB NSO MID wykorzystują nowej generacji technikę tlenku mineralnego. NSO ACTIVE to wyjątkowe rozwiązanie polegające na łączeniu cząstek tlenku mineralnego we wstawki, które lepiej zwracają energię do ciała. Wstawki te umieszczono w najważniejszych miejscach. Polepszają napięcie mięśniowe, równowagę komórkową i regenerację.
technika:

technologia 37.5
technika 37,5 pozwala na zachowanie przy skórze mikroklimatu o trafnej wilgotności, co z kolei gwarantuje ciału właściwą temperaturę, zezwalającą na dłuższe i produktywniejsze działanie. Dzianiny z technologią 37,5 schną do pięciu razy szybciej, niż inne materiały o podobnym przeznaczeniu. Technika 37,5 bazuje na minimalistyczncach pochodzenia naturalnego, nie posiada więc żadnych agresywnych środków chemicznych, mogących podrażnić skórę. Są to naturalnie aktywne cząstki, trwale osadzone
we włóknach poliestrowych, dlatego nigdy się nie spiorą lub nie ulegną degradacji.

AdvancedSkin ActiveDry
technika Advanced Skin Active Dry pomaga utrzymać suchy mikroklimat przy skórze w trakcie aktywności fizycznej. Advanced Skin Active Dry sprawia, że pot i wilgoć odparowuje od ciała i zostaje wydalona na zewnątrz.

sprężysta talia.

duży pas wyszczuplający sylwetkę.

2 kieszenie boczne.

dopasowane do ciała.

Odblaskowe logo.

Materiał elastyczny w 4 kierunkach.

Wysokiej klasy tkanina.

NSO
linia NSO inspirowana jest japońską kulturą zen i jej dążeniem do osiągnięcia równowagi. NSO – okrąg – symbolizuje nieprzerwany przepływ energii pomiędzy ciałem a umysłem, jednocześnie w trakcie uprawiania sportu, jak i w trakcie odpoczynku. Produkty NSO wykorzystują tlenki mineralne aktywujące i oddające tą energię polepszając napięcie mięśniowe, regenerację i równowagę.
Waga: 70g

Podobne produkty w kategorii Legginsy