• Producent: Samsung
  • Kategoria: Lodówki do zabudowy
  • Klasa energetyczna: A+

Przechowywanie Technologie 10 lat gwarancji rysunki technologiczne w opakowaniu Warto wiedzieć wybrane atrybuty All Around Cooling Chłodne powietrze dociera do każdego zakamarka lodówki. Wydmuchiwane jest poprzez liczne otwory znajdujące się na poziomie każdej półki.

Pełny No Frost™ technologia usuwa tworzenie się szronu i lodu w środku lodówki, przez co łatwiej utrzymać w niej porządek i nie trzeba jej rozmrażać. Metal Cooling Metalowy panel na tylnej ściance lodówki, wspaniale zatrzymujący zimno i zezwalający utrzymać stosowną temperaturę w lodówce.

Power Freeze Funkcja Power Freeze aktywuje szybkie zamrażanie, zwłaszcza wtedy, gdy potrzebujesz ekspresowo zamrozić produkt. Silnik Digital Inverter Silnik jest cichy i oszczędny. Trafna praca kompresora pozwala zniżyć opłaty za prąd, a żywotność lodówki jest wyraźnie wydłużona.

Tryb wakacyjny Utrzymuje normalną pracę zamrażalnika przy mniejszym zużyciu energii. Tak, aby przechowywane w nim produkty nie uległy rozmrożeniu. INNOWACJE I DESIGN W TWOJEJ KUCHNI spójna aranżacja kuchni Możliwość zabudowania urządzenia sprawia, że kuchnia będzie stanowiła spójną całość, a po zabudowie nie stracimy żadnej z jego ergonomicznych funkcji.

Na adekwatnie zaprojektowane wnętrze składają się półki z wyszukanego i nieskomplikowanego w utrzymaniu czystości hartowanego szkła, a także pojemniki w drzwiach, które można umiejscowić tak, by przechowywać produkty o zróżnicowanej wielkości.

wspaniała przestrzeń do przechowywania łatwa, samodzielna regulacja. Pojemniki na drzwiach Przechowywanie nigdy nie było tak przystępne! Umieść pięć pojemników w drzwiach lodówki tak,swobodnie przechowywać produkty o najróżniejszej wielkości.

Wykorzystaj miejsce w drzwiach, zwalniając tym samym miejsce na półkach. Jeszcze więcej miejsca w lodówce. Półka na butelki System organizacji przestrzeni wewnątrz lodówek Samsung to przeróżne rozwiązania dające Ci łatwy dostęp do przechowywanych pokarmów i napoi.

Metalowa, specjalnie wyprofilowana półka na wino, to nieprzeciętne miejsce do zagospodarowania swoich ulubionych napojów butelkowych. Wszystkie produkty w zasięgu ręki. Półka Easy Slide Porządek w zamrażalniku i wszystko pod ręką!

Wysuwasz albo wsuwasz. W pełni wykorzystane miejsce i praktyczne rozwiązanie. Zwłaszcza, gdy chcesz sięgnąć po rzeczy umieszczone głębiej. Wygodne rozwiązanie. Pojemne szuflady pokaźniejsze i bardziej użyteczne szuflady w zamrażalniku!

optymalną przestrzeń do przechowywania żywności asygnowanej do mrożenia. Szuflady wysuwają się do samego końca, dzięki temu dostęp do przechowywanych towarów jest prosty i wygodny. Technologie Samsung Chłodne powietrze w każdym zakamarku lodówki!

All-Around Cooling System All-Around Cooling równomiernie rozprowadza chłodne powietrze po całej powierzchni lodówki. Jest ono wydmuchiwane przez liczne otwory, znajdujące się na poziomie wszelkich półek.

dzięki temu utrzymywana jest stała temp...

Podobne produkty w kategorii Lodówki do zabudowy