Nikon D7500 Ocena produktu:

od 4288,00 PLN

oszczędzasz do 49%

  • Producent: Nikon
  • Kategoria: Lustrzanki cyfrowe
  • Rozdzielczość: 20.9 Mpx
  • Rodzaj zasilania: akumulator
  • Format zapisu zdjęć: RAW, JPEG
  • Przekątna ekranu: 3 "
  • Wizjer: tak
  • Nagrywanie filmów: 4096 x 2160 (4K)
Oferty (11)
Opis produktu
TEN towar JEST OBJĘTY PROMOCJĄ
NATYCHMIASTOWY RABAT NIKON.
by SKORZYSTAĆ Z PROMOCJI
WPISZ W KOSZYKU KOD:
RABAT860
REGULAMIN PROMOCJI przystępnY POD ADRESEM:
https://www.nikon.pl/pl_PL/campaigns/instant-savings/regulamin.page NIKON D7500 Model D7500 z nowoczesną technologią przetwarzania obrazu zamknięte w niewielkim, zgrabnym korpusie bez dwóch zdań zadowoli fotografujących, którzy nieustannie dążą do perfekcji. Podobnie jak w modelu D500 matryca CMOS formatu DX o rozdzielczości 20,9 mln pikseli w modelu D7500 proponuje zakres czułości ISO, który można powiększyć do niewiarygodnej wartości odpowiadającej ISO 1 640 000. Aparat jest wyekwipowany w procesor EXPEED 5 marki Nikon, który proponuje szybsze przetwarzanie obrazu. W dodatku znaczne zwiększenie liczby pikseli czujnika RGB do 180 tys. Wpłynęło na pokaźniejszą skrupulatność pomiaru. Filmowcy mogą rejestrować materiał video w rozdzielczości 4K/UHD. Wbudowana w aparat elektroniczna redukcja drgań marki Nikon, działająca przy nagrywaniu filmów Full HD/HD, przeciwdziała niepożądanym ruchom aparatu. Ulepszenia w zakresie ergonomii obejmują odchylany monitor z obsługą dotykową i głęboko wyprofilowany uchwyt umożliwiający stabilne i wyjątkowo komfortowe trzymanie aparatu. Ten model to także pierwsza lustrzanka cyfrowa producenta Nikon z wbudowaną lampą błyskową, która obsługuje sterowany radiowo, innowacyjny bezprzewodowy system oświetlenia. D7500 to genialny aparat klasy wyższej dla amatorów fotografii, którzy podziwiają możliwości modelu D500, ale nie potrzebują aż tylu mistrzowskich funkcji. Dostają oni tę samą, najkorzystniejszą w swej klasie, jakość fotografii co w modelu D500, zamkniętą w mniejszym korpusie, który łatwiej obsługiwać. Możliwość fotografowania w tempie 8 kl./s z pełnym śledzeniem AF/AE oznacza prędkość i precyzję potrzebną do rejestrowania znakomitych ujęć reporterskich. Na dodatek aplikacja SnapBridge pozwala udostępniać te atrakcyjne zdjęcia z dowolnego miejsca.
PODSUMOWANIE NAJWAŻNIEJSZYCH FUNKCJI Jakość fotografii flagowego modelu D500: matryca formatu DX o rozdzielczości 20,9 megapiksela. EXPEED 5. Czujnik pomiaru światła RGB ze 180 tys. Pikseli. Fenomenalna czułość ISO: nieprzeciętne działanie w słabym świetle w zakresie ISO 100–51 200 z możliwością zwiększenia do ISO 1 640 000 (odpowiednik). świetne rozpoznawanie obiektów: czujka pomiaru ekspozycji RGB ze 180 tys. Pikseli z zaawansowanym systemem rozpoznawania scenerii. Precyzyjne ustalanie ekspozycji nawet przy dynamicznych ujęciach. Pomiar broniący jasne obszary przed prześwietleniem: nadaje priorytet najjaśniejszym obiektom w kadrze, pomagając uniknąć wypalonych obszarów świateł. skrajna precyzja AF: 51-punktowy system AF zachowuje precyzję działania aż do imponującego poziomu -3 EV. Można śledzić obiekty, blokować na nich ekspozycję i utrzymywać je w polu ostrości — nawet jeśli jedyne źródło światła to księżyc. Kinowy materiał video 4K/UHD: można rejestrować materiał w rozdzielczości 4K/UHD z szybkością 30p lub w rozdzielczości Full HD (1080p) z maksymalną szybkością 50p/60p. Film poklatkowy: łatwe generowanie płynnych i prawidłowo naświetlonych filmów poklatkowych w rozdzielczości 4K/UHD i Full HD w aparacie, w pełnym formacie DX. 8 kl./s z pełnym śledzeniem AF/AE: można zrobić 50 zdjęć w formacie NEF (RAW) albo 100 fotografii w formacie Large JPEG Fine w jednej prędkiej kolekcji. Odchylany wyświetlacz i sterowanie dotykowe: zgrabny odchylany monitor o przekątnej 3,2 cala. Obsługa AF i spustu migawki za pośrednictwem dotykowych elementów sterujących podczas fotografowania w trybie podglądu na żywo. Wizjer optyczny z pryzmatem pentagonalnym: zagwarantuje niemal stuprocentowe pokrycie kadru. Picture Control – Auto: zastosowany w aparat system Picture Control jest wyekwipowany w osiem komponentów sterujących, w tym nowy Picture Control – Auto, który optymalizuje kolor, kontrast i jasność adekwatnie do sceny. Samoczynna regulacja zmiennych w trakcie robienia wielu fotografii. poręczność formatu DX: korpus aparatu waży jedynie około 640 g, ma głęboko wyprofilowany uchwyt i jest niepodatny na warunki atmosferyczne. Obiektywy NIKKOR formatu DX są kompaktowe, a współczynnik kadrowania 1,5x w trakcie fotografowania z wykorzystaniem obiektywów formatu FX pozwala uzyskać efekt teleobiektywu. Możliwość rozbudowy: kompatybilność z szeroką gamą lamp błyskowych Nikon, a także mikrofonem stereofonicznym ME-1 i mikrofonem bezprzewodowym ME-W1. Zgodność z aplikacją SnapBridge Łączność z aparatem za pośrednictwem komunikacji Bluetooth i Wi-Fi jest dostępna tylko z zastosowaniem aplikacji SnapBridge. Żeby móc korzystać z aplikacji SnapBridge firmy Nikon w połączeniu z tym aparatem, należy ją zainstalować na zgodnym urządzeniu mobilnym. Znak słowny i logo Bluetooth to zarejestrowane znaki towarowe firmy Bluetooth SIG, Inc., a korzystanie z tych znaków poprzez markę Nikon i jej podmioty zależne podlega licencji.
Wi-Fi i logo Wi-Fi Certified są znakami handlowymi albo opatentowanymi znakami handlowymi organizacji Wi-Fi Alliance.
Android i Google Play są znakami handlowymi firmy Google Inc. informacje techniczne, wygląd, nazwa produktu i dostarczane akcesoria mogą być najróżniejsze w poszczególnych krajach. Informacje technologiczne i sprzęt mogą ulec zmianom bez uprzedniego powiadomienia i bez jakichkolwiek zobowiązań ze strony producenta. AF-S DX Nikkor 18-105 mm f/3,5-5,6G ED VR
Kompaktowy, progresywny technologicznie obiektyw zmiennoogniskowy w przystępnej cenie.
zaopatrzony w wysokiej jakości system optyczny dedykowany do lustrzanek cyfrowych formatu Nikon DX oraz 5,8-krotny zoom gwarantujący sprężystość fotografowania w wielu przeróżnych warunkach. Obiektyw jest także zaopatrzony w system redukcji drgań drugiej generacji (ang. Vibration reduction, VR) marki Nikon i unikatowy silnik SWM (Silent Wave Motor), co gwarantuje genialne działanie w słabych warunkach oświetleniowych, jednostajny obraz w przetworniku i wizjerze, a także szybki i cichy autofokus.
zaawansowany technicznie obiektyw zmiennoogniskowy z 5,8-krotnym zoomem i zakresem ogniskowych od 18 do 105 mm przeznaczony do formatu DX (odpowiednik dla formatów 35 mm i FX marki Nikon: 27–157,5 mm).
Zakres ogniskowych od obiektywu szerokokątnego do teleobiektywu sprawdza się znakomicie zarówno przy fotografowaniu portretów, jak i robieniu zdjęć architektury i krajobrazów.
System redukcji drgań daje więcej możliwości w trakcie fotografowania bez statywu i pozwala na robienie fotografii przy czasie otwarcia migawki dłuższym o 3 stopnie.
Silnik SWM (ang. Silent Wave Motor) gwarantuje szybkie i ciche działanie autofokusa.
składnik ze szkła o ultraniskiej dyspersji i soczewka asferyczna gwarantują wysoką rozdzielczość i kontrast, minimalizując jednocześnie aberrację sferyczną, astygmatyzm i inne zniekształcenia.
błyskotliwa faktura obudowy obiektywu harmonizuje z wykończeniem korpusów lustrzanek cyfrowych firmy Nikon. GWARANCJA 2 LATA
GWARANCJA PODBIJANA W DNIU WYSYŁKI,
WAŻNA Z PARAGONEM lub FAKTURĄ VAT
ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z MOŻLIWOŚCI PRZEDŁUŻENIA GWARANCJI
choćby DO 5-CIU LAT
W celu uzyskania informacji dotyczących możliwości przedłużenia gwarancji
napisz do nas: sklep@fotosoft.pl