Beko BIE24300

chwilowy brak towaru

  • Producent: Beko
  • Kategoria: Piekarniki
  • Kolor: czarny
  • Rodzaj piekarnika: elektryczny
  • Wysokość: 59 cm
  • Szerokość: 59 cm
  • Głębokość: 56 cm
  • Klasa energetyczna: A
  • Pojemność: 71 l

Piekarnik BIE24300B

Czyszczenie parowe
Funkcja pomaga zmiękczyć najszczególniej uporczywe zabrudzenia i tłuste plamy, dzięki temu czyszczenie komory piekarnika jest jeszcze prostsze.

Drzwi z pełnego szkła
Drzwi piekarnika równocześnie od zewnątrz jak i od w środku stworzone są z pełnego szkła i pozbawione śrub i załamań, co usprawnia czyszczenie. W niektórych modelach realne jest wyjęcie wewnętrznej szyby w celu staranniejszego umycia.

Łatwe w czyszczeniu
Wnętrze piekarnika w tym urządzeniu Beko pokryte jest specjalną, łatwą w czyszczeniu emalią, niepodatną na tłuszcz i brud. Żeby utrzymać piekarnik w czystości, po prostu przetrzyj go ściereczką po każdym użyciu.

Booster
prędkie nagrzewanie Booster to funkcja wyraźnie usprawniająca pieczenie. Po jej włączeniu piekarnik wykorzystuje wszystkie dostępne źródła ciepła,prędko osiągnąć zadaną temperaturę, po czym wraca do nastawionego trybu pieczenia. Dzięki tej funkcji nie musimy martwić się, iż zapomnieliśmy stosownie wcześnie rozgrzać piekarnik.

intuicyjny ekran semi-sensorowy
intuicyjny wyświetlacz i ergonomiczne pokrętła proste zarządzanie piekarnikiem. Dzięki nim ekspresowo wybierzemy potrzebną funkcję. Na dodatek wyświetlacz nadzwyczajnie wpisuje się w postępową estetykę produktu.

Funkcja Grill
Funkcja ta jest wspaniała do grillowania mięsa, kiełbasek, tostów czy ryb. Mięsa i ryby dzięki wysokiej temperaturze i funkcji grill nie tracą wartości odżywczych i nie wysychają. Grill pozwala uzyskać efekt chrupiącej skórki i soczystego wnętrza potrawy.

Blokada przed dziećmi
Dzięki tej funkcji istnieje możliwość zablokowania przycisków czy pokrętła, na wypadek gdyby bawiło się nimi dziecko. Uniemożliwia to także dokonanie przypadkowych zmian podczas trwania pracy piekarnika.

Pieczenie i termoobieg
Dzięki równoczesnej pracy dolnej i górnej grzałki, a także termoobiegu możliwe jest szybsze pieczenie! idealne do przygotowywania na przykład ciastek!

konwencjonalne pieczenie
Dolna i górna grzałka ogrzewają potrawę, pracując jednocześnie. Jest to znakomite rozwiązanie do wypieku ciast, mięs i wszystkich dań, kiedy chcemy uzyskać chrupiącą górę.

Podobne produkty w kategorii Piekarniki