Beko BIE24301 Ocena produktu:

od 834,94 PLN

oszczędzasz do 16%

 • Producent: Beko
 • Kategoria: Piekarniki
 • Kolor: czarny, srebrny
 • Rodzaj piekarnika: elektryczny
 • Wysokość: 59 cm
 • Szerokość: 59 cm
 • Głębokość: 55 cm
 • Klasa energetyczna: A
 • Pojemność: 71 l
 • Wymuszony obieg powietrza: tak
 • Chłodzenie obudowy: nie
 • Prowadnice: drabinkowe, teleskopowe
 • Czyszczenie: para
Oferty (4)
Opis produktu

Piekarnik BIE24301W Dlaczego inni wybrali ten model? Klasa A nadzwyczajne przypasowanie Czyszczenie parowe przejrzyj przed zakupem Najważniejsze atrybuty piekarnika BIE24301W Booster Funkcja Grill Blokada przed dziećmi Booster szybkie nagrzewanie Booster to funkcja wyraźnie usprawniająca pieczenie.

Po jej włączeniu piekarnik wykorzystuje wszystkie przystępne źródła ciepła,szybko osiągnąć zadaną temperaturę, po czym wraca do nastawionego trybu pieczenia. Dzięki tej funkcji nie musimy martwić się, że zapomnieliśmy trafnie wcześnie rozgrzać piekarnik.

Funkcja Grill Funkcja ta jest doskonała do grillowania mięsa, kiełbasek, tostów czy ryb. Mięsa i ryby dzięki wysokiej temperaturze i funkcji grill nie tracą wartości odżywczych i nie wysychają. Grill pozwala uzyskać efekt chrupiącej skórki i soczystego wnętrza potrawy.

Blokada przed dziećmi Dzięki tej funkcji istnieje możliwość zablokowania przycisków czy pokrętła, na wypadek gdyby bawiło się nimi dziecko. Uniemożliwia to także dokonanie przypadkowych zmian w trakcie trwania pracy piekarnika.

Czyszczenie parowe Funkcja pomaga zmiękczyć najszczególniej uporczywe zabrudzenia i tłuste plamy, dzięki temu czyszczenie komory piekarnika jest jeszcze prostsze. Poradniki Beko *filmy mają charakter poglądowy Pytania? #1 Czy każdy model piekarnika może być zabudowany w słupku? Tak, z zasady modele XXL(80-82L) zaleca się zabudować w słupku.

Pozostałe modele można bezproblemowo umieścić jednocześnie w słupku jak i pod blatem. #2 Czy mogę samodzielnie podłączyć piekarnik? Jeśli dany piekarnik ma wtyczkę do gniazdka, to jest to model do samodzielnego podłączenia do zasilania.

#3 Jak najlepiej czyścić piekarnik? W piekarnikach Beko zadbaliśmy o wygodę czyszczenia. Modele z pyrolizą spalają zabrudzenia na popiół, przez co czyszczenie nie wymaga detergentu. Modele z czyszczeniem katalitycznym zaprojektowane są tak, aby do urządzenia nie przywierał tłuszcz.

Piekarniki posiadają także program czyszczenia parowego, który pomaga zmiękczyć najbardziej uporczywe zabrudzenia i tłuste plamy, dzięki temu czyszczenie komory piekarnika jest jeszcze prostsze. Oprócz tego tace piekarników można myć w zmywarce.

#4 Jakie typy wyświetlaczy są przystępne w piekarnikach Beko? W piekarnikach Beko wynajdziemy znaczny dobór instynktownych wyświetlaczy, możemy zdecydować się na w pełnidotykowy panel sterowania(przystępny w 3 odmianach: wyświetlach graficzny, tekstowy, albo barwny LCD), natomiast dla wielbicieli tradycyjnych rozwiązań polecamy wyświetlacz semi-sensorowy wyposażony w dodatku w funkcjonalne pokrętła pozwalające na przystępne zarządzanie piekarnikiem.

#5 Mam nieznaczne dziecko, czy piekarniki Beko posiadają odpowiednie zabezpieczenia? Piekarniki Beko mając blokadę przed dziecmi. Wybrane modele są na dodatek wyposażone w technikę chłodych drzwi albo mechaniczną blokadę drzwi zapobiegającą przed przypadkowym ich otwarciem....

Podobne produkty w kategorii Piekarniki