Beko BIM24300 Ocena produktu:

od 949,00 PLN

oszczędzasz do 5%

 • Producent: Beko
 • Kategoria: Piekarniki
 • Kolor: biały
 • Rodzaj piekarnika: elektryczny
 • Wysokość: 59 cm
 • Szerokość: 59 cm
 • Klasa energetyczna: A
 • Pojemność: 71 l
 • Rożen obrotowy: nie
 • Termosonda: nie
 • Prowadnice: drabinkowe, teleskopowe
Oferty (4)
Opis produktu

Piekarnik BIM24300WS Dlaczego inni wybrali ten model? Klasa A wspaniałe przypasowanie Prowadnice teleskopowe Pieczenie 3D Czyszczenie parowe sprawdź przed zakupem Najważniejsze atrybuty piekarnika BIM24300WS Funkcja Grill Miękkie zamykanie drzwi Rozmrażanie Blokada przed dziećmi Prowadnice teleskopowe Dzięki prowadnicom teleskopowym można bezpiecznie i z łatwością wysunąć tacę z gorącym daniem, unikając przypadkowego poparzenia.

Pieczenie 3D Pieczenie 3D to nowa generacja pieczenia, która aktywuje wszystkie części grzejne i działa wielowymiarowo. Górna i dolna grzałka, grzałka owalna w połączeniu z wentylatorem działają sekwencyjnie dla równego rozłożenia ciepła w całym wnętrzu.

Pieczenie 3D pozwala także piec kilka potraw równocześnie. Funkcja Grill Funkcja ta jest znakomita do grillowania mięsa, kiełbasek, tostów czy ryb. Mięsa i ryby dzięki wysokiej temperaturze i funkcji grill nie tracą wartości odżywczych i nie wysychają.

Grill pozwala uzyskać efekt chrupiącej skórki i soczystego wnętrza potrawy. Miękkie zamykanie drzwi Dzięki zaimplementowaniu specjalnych zawiasów, drzwi piekarnika Beko zamykają się subtelnie, cicho i w komfortowy sposób.

Możesz mieć pewność, że nigdy nie uszkodzisz ich przez przypadek, ani nie będzie drażniło Cię głośne trzaskanie drzwi piekarnika. Rozmrażanie zastosowanie funkcji termoobiegu pozwala również na szybkie rozmrażanie zamrożonych potraw zapewniając efekt w ciągu kilku minut!

Blokada przed dziećmi Dzięki tej funkcji istnieje możliwość zablokowania przycisków czy pokrętła, na wypadek gdyby bawiło się nimi dziecko. Zapobiega to także dokonanie przypadkowych zmian podczas trwania pracy piekarnika.

Czyszczenie parowe Funkcja pomaga zmiękczyć najbardziej uporczywe zabrudzenia i tłuste plamy, dzięki czemu czyszczenie komory piekarnika jest jeszcze prostsze. Poradniki Beko *filmy posiadają charakter poglądowy Pytania? #1 Czy każdy model piekarnika może być zabudowany w słupku? Tak, zwykle modele XXL(80-82L) zaleca się zabudować w słupku.

Pozostałe modele można bezproblemowo umieścić zarówno w słupku jak i pod blatem. #2 Czy mogę samodzielnie podłączyć piekarnik? Jeśli dany piekarnik ma wtyczkę do gniazdka, to jest to model do samodzielnego podłączenia do zasilania.

#3 Jak najlepiej czyścić piekarnik? W piekarnikach Beko zadbaliśmy o wygodę czyszczenia. Modele z pyrolizą spalają zabrudzenia na popiół, poprzez co czyszczenie nie wymaga detergentu. Modele z czyszczeniem katalitycznym zaprojektowane są tak, aby do urządzenia nie przywierał tłuszcz.

Piekarniki mają także program czyszczenia parowego, który pomaga zmiękczyć najmocniej uporczywe zabrudzenia i tłuste plamy, dzięki temu czyszczenie komory piekarnika jest jeszcze prostsze. Oprócz tego tace piekarników można myć w zmywarce.

#4 Jakie warianty wyświetlaczy są przystępne w piekarnikach Beko? W piekarnikach Beko wynajdziemy obszerny wybór instynktownych wyświetlaczy, m...

Podobne produkty w kategorii Piekarniki