Beko BIM25402

chwilowy brak towaru

  • Producent: Beko
  • Kategoria: Piekarniki
  • Kolor: srebrny
  • Rodzaj piekarnika: elektryczny
  • Wysokość: 59 cm
  • Szerokość: 59 cm
  • Głębokość: 55 cm
  • Klasa energetyczna: A
  • Pojemność: 71 l
  • Prowadnice: teleskopowe

Energooszczędny piekarnik multifunkcyjny w klasie energetycznej A+. Bogate wyposażenie m.in sterowanie dotykowe, prowadnice teleskopowe, odporne na zabrudzenia drzwi z powłoką nano czy miękkie zamykanie drzwi zagwarantuje wysoki komfort obsługi.

Klasa energetyczna A+
Produkty Beko mające klasę energetyczną A+ nie tylko przyczyniają się do podreperowania rodzinnego budżetu,dodatkowo dbają o środowisko naturalne. Modele z klasą A+ zużywają jeszcze mniej energii niżeli identyczne modele w klasie A.

Pieczenie 3D
Pieczenie 3D to nowa generacja pieczenia, która aktywuje wszystkie elementy grzewcze i działa wielowymiarowo. Górna i dolna grzałka, grzałka owalna w połączeniu z wentylatorem działają równocześnie dla równego rozłożenia ciepła w całym wnętrzu. Pieczenie 3D pozwala równocześnie piec kilka potraw – nawet do trzech przeróżnych dań może być przygotowywane bez mieszania się smaków i aromatów.

Grill
Opcja ta jest wyśmienita do grilowania mięsa, kiełbasek, tostów czy ryb.

Rozmrażanie

zastosowanie funkcji termoobiegu pozwala w dodatku na szybkie rozmrażanie zamrożonych potraw gwarantując efekt w ciągu kilku minut!
Pieczenie i termoobieg
Dzięki równoczesnej pracy dolnej i górnej grzałki i termoobiegu osiągalne jest szybsze pieczenie! genialne do przygotowywania na przykład ciastek!

konwencjonalne pieczenie
Dolna i górna grzałka ogrzewają potrawę, pracując jednocześnie. Jest to znakomite rozwiązanie do wypieku ciast, mięs i wszystkich dań, kiedy chcemy uzyskać chrupiącą górę.

Prowadnice teleskopowe

Dzięki prowadnicom teleskopowym można bezpiecznie i z łatwością wysunąć tacę z gorącym daniem, unikając przypadkowego poparzenia.

Funkcja Slow Cooking
Przygotowanie pysznego posiłku wymaga cierpliwości. Funkcja SlowCooking spowalnia tempo pieczenia, żeby zachować soczystość, zapach i smak potrawy, a także jej wartości odżywcze. By uzyskać chrupiącą skórkę można pod koniec pieczenia zmienić funkcję na Mini Grill.

Drzwi z pełnego szkła
Drzwi piekarnika zarówno od zewnątrz jak i od w środku stworzone są z pełnego szkła i pozbawione śrub oraz załamań, co upraszcza czyszczenie. W niektórych modelach osiągalne jest wyjęcie wewnętrznej szyby w celu dokładniejszego umycia.

Nieprzypisane

Pozostałe parametry

- Grzałka owalna
- Booster
- Pieczenie 3D
- Rozmrażanie
- Pizza
- Grill

Wysokość

59.5 cm

Głębokość

55 cm

Programator

cyfrowy

Rożen obrotowy

nie

Prowadnice teleskopowe

tak

Klasa energetyczna

A+

Fizyczne

Kolor

czarny , inox

Szerokość zabudowy

59.5 cm

Pozostałe

Gwarancja

24

Czyszczenie

kataliza

Podobne produkty w kategorii Piekarniki