Gorenje BOP747ORA Ocena produktu:

od 3199,00 PLN

  • Producent: Gorenje
  • Kategoria: Piekarniki
  • Pojemność: 71 l
Oferty (4)
Opis produktu

postępowy design GORENJE BOP747ORAB to piekarnik elektryczny do zabudowy o szerokości 59,5 cm i objętości Big Space - 71 litrów. Nowoczesny design piekarnika, na który składają się zaokrąglony kształt HomeMade, szklany front w odcieniu czarnym, pokrętło, dotykowy panel sterujący, a także komfortowy uchwyt, wyśmienicie wpasuje się w każdą kuchnię.

w dodatku w modelu BOP747ORAB zastosowano subtelne i ciche zamykanie drzwi piekarnika z GentleClose. Przystępny w czyszczeniu Piekarnik GORENJE BOP747ORAB jest nietrudny w czyszczeniu. Wewnętrzne ściany piekarnika pokryte są niepodatnym i konkretnym materiałem SilverMatte.

Czyszczenie za pomocą pyrolizy, pokaźnie usprawnia korzystanie z piekarnika. Nasz piekarnik pozostaje czysty, a z brudnego osadu pozostaje zaledwie śladowy pyłek. Funkcja prędkiego nagrzewania Multifunkcyjny piekarnik GORENJE BOP747ORAB posiada aż 11 rodzajów grzania: górna i dolna grzałka, obszerny grill, termoobieg, wielki grill z wentylatorem, dolna grzałka i termoobieg (grzałka kołowa + wentylator), dolna grzałka z termoobiegiem, infragrzałka (nieduży grill).

Urządzenie ma także funkcję szybkiego nagrzewania – FastPreheat, a także funkcję StayWarm - podtrzymywanie temperatury gotowych dań. Piekarnik posiada system wysuwowy - prowadnice teleskopowe na trzech poziomach, jedną głęboką emaliowaną brytfannę, dwie płytkie blachy, a także ruszt.

Chłodny front GORENJE BOP747ORAB jest niezwykle bezpieczny w użytkowaniu. Ma mechaniczną blokadę drzwi, a energiczne chłodzenie obudowy DC+ oraz poczwórnie szklone drzwi piekarnika z dwiema powłokami refleksyjnymi ( UltraCoolDoorQuadro+ ) utrzymują front chłodny, tak, że nie spowoduje on oparzeń w chwili przypadkowego dotknięcia....

Podobne produkty w kategorii Piekarniki