• Producent: ForMeds
  • Kategoria: Witaminy i minerały
  • Postać: kapsułki

Formeds Witamina D3 + K2 kapsułki

BICAPS® K2 D3

liczba porcji: 60

Suplement diety BICAPS® K2 D3 gromadzi 100 µg mikrokapsułkowanej witaminy K (K2 MK-7), 2 000 IU witaminy D (D3) oraz 230 mg inuliny w 1 kapsułce bez żadnych dodatków. Produkt trafny dla wegetarian i wegan. Naturalna kapsułka z pullulanu Pullulan jest otrzymywany w naturalnym procesie fermentacji. Podczas produkcji nie stosuje się minimalistycznców pochodzenia zwierzęcego, dlatego kapsułka jest stosowna dla wegetarian i wegan. Przejrzysty skład Produkty nie zawierają nienaturalnych wypełniaczy, przeciwzbrylaczy i barwników, takich jak: stearynian magnezu, dwutlenek krzemu, dwutlenek tytanu itp. Pojemnik z roślinnych bezkompromisowców Pojemnik wytworzony jest z roślinnych i odnawialnych minimalistycznców nie GMO. Etykieta jest w pełni biodegradowalna i pasuje do kompostowania. Skład artykułu Porcja dzienna- 1 kapsułka gromadzi (referencyjna wartość spożycia %): Witamina K (K2 MK-7)- 100 μg (133 %), Witamina D (D3)- 50 µg (1 000 %)/ 2 000 IU, Inulina- 230 mg. IU- International Unit (1 μg = 40 IU).

Skład towaru:

inulina (korzeń cykorii), witamina K (mikrokapsułkowany menachinon-7), witamina D (mikrokapsułkowany cholekalcyferol z porostów), pullulan (otoczka kapsułki). Sposób zastosowania Spożyć 1 kapsułkę 1 raz dziennie podczas posiłku.

liczba kapsułek w opakowaniu: 60.

liczba porcji w opakowaniu: 60.

Zawartość opakowania netto: 18 g.

Zawartość 1 kapsułki netto: 300 mg.

Ostrożnie

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Artykuł nie może być używany przez kobiety w ciąży, karmiące i dzieci bez konsultacji lekarskiej. Artykuł nie może być stosowany jako substytut przeróżnej diety. Nie stosować w sytuacji uczulenia na którykolwiek ze elementów. Witaminy K nie przyjmować przy jednoczesnym wykorzystywaniu leków przeciwzakrzepowych lub przeciwpłytkowych. Zalecamy jednostajny sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Działanie, parametry

Witaminy K i D pomagają w utrzymaniu zdrowych kości. Witamina D uczestniczy w dobrym wchłanianiu i wykorzystaniu wapnia, a także utrzymaniu jego dobrego poziomu we krwi. Na dodatek wspiera funkcjonowanie układu mięśniowego i opornościowego.

Producent: Formeds

Podobne produkty w kategorii Witaminy i minerały