Młody jęczmień 500 mg BIO - 100 tabl. (5903111710996)

chwilowy brak towaru

  • Producent: MyVita
  • Kategoria: Witaminy i minerały
  • Postać: tabletki

OPIS Młody zielony jęczmień BIO 100 tabletek 500mg MyVita Młody Jęczmień przywraca równowagę kwasowo-zasadową. Gromadzi także witaminy, które aktywują enzymy pomagające zapobieganiu stanom patologicznym.

Ma w dodatku wysoką zawartość betakarotenu, wit. C i E oraz wit. Z grupy B: B1, B2, B3, B6, biotyny, kw. Foliowego, kw. Pantenowego i choliny, pochodnej wit. B. Znakomity preparat dla każdego. Produkt naturalny.

Młody Jęczmień Bio to artykuł naturalny, naturalny zawierający trawę jęczmienną ekologiczną (barley grass). Młody jęczmień jest znakomitym pożywieniem wspierającym nasz organizm i system immunologiczny do walki z dysfunkcjami.

Młody jęczmień w porównaniu z pszenicą mieści 25 razy więcej potasu, 37 razy więcej wapnia, więcej aniżeli dwa razy magnezu, 5 razy więcej żelaza, ale o połowę mniej fosforu - pierwiastka, który znajduje się w większości pokarmów.

mieści także znaczącą ilość manganu i cynku. Jest 2 razy skuteczniejszy niż szpinak, jest całościowym produktem zasadotwórczym. Komponentywyciąg z młodego jęczmienia organicznego 495 mg, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu 5 mg.6 tabletek mieści 2,97g wyciągu z młodego jęczmienia.

SPOSÓB zastosowania3 tabletki 2 razy dziennie. Popić wodą. % zalecanego dziennego spożycia nie określono. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) różnej diety.

Nie zaleca się kobietom w ciąży, karmiącym, a także dzieciom. PRZECHOWYWANIEPrzechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla nieznacznych dzieci.

Podobne produkty w kategorii Witaminy i minerały