Kapsułki Olimp Garlicin kaps. 0,2 g 30 kaps.

chwilowy brak towaru

  • Producent: OLIMP LABORATORIES
  • Kategoria: Witaminy i minerały
  • Postać: kapsułki

Garlicin® jest suplement diety, któy mieści najwyższej jakości wysoko skoncentrowany ekstrakt czosnku z potwierdzoną zawartością najważniejszych substancji bioaktywnych znajdujących się w czosnku - w szczególności szczególnie ważnej dla organizmu allicyny. W jednej kapsułce występuje aż 4000 µg tej niezwykle ważnej substancji.

Spożywanie czosnku jest bardzo ważne dla organizmu ze względu na jego unikalne atrybuty prozdrowotne. Substancje znajdujące się w czosnku mają korzystny wpływ na serce i układ krążenia, niszcenie bakterii, jak na dodatek wzmacniają układ opornościowy, a także regulują trawienie.

Czosnek może także przyczynić się do utrzymania właściwego poziomu lipidów we krwi.

Znajdujące się w czosnku związki energiczne niezwykle wydajnie niszczą drobnoustroje w drogach oddechowych, moczowych, płucach i jamie ustnej. Czosnek ma równiez wpływ na pracę układu wytrzymałościowego.


Dawkowanie
Suplement najlepiej przyjmować raz dziennie po głównym posiłku.


składniki
ekstrakt czosnku, celuloza mikrokrystaliczna – substancja wypełniająca, stearynian magnezu – substancja przeciwzbrylająca, żelatyna – otoczka kapsułki

Przed zastosowaniem zapoznaj się z ulotką, która posiada wyróznionia, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożąinformacji i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania artykułu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie wykorzystywany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Podobne produkty w kategorii Witaminy i minerały