• Producent: Olimp Labs
  • Kategoria: Witaminy i minerały
  • Postać: kapsułki

Olimp Guaranax 60 kaps. Silna dawka kofeiny

MOC filiżanki kawy w kapsułce!

Suplement diety zawierający długotrwale działającą kofeinę z guarany, aktywny usprawniający uzyskanie i utrzymanie wysokiej wydajności psychicznej i fizycznej organizmu, a także redukcję poziomu podskórnej tkanki tłuszczowej.

Preparat zalecany jest jako suplement diety dla ludzi dorosłych.

GUARANAX może być świetnym substytutem napojów używkowych (kawy, herbaty, coli itp.). Rekomendowany jest w szczególności dla osób obciążonych wysiłkiem fizycznym i umysłowym, wykonujących monotonne i nużące zajęcia, pracujących w godzinach nocnych, a także dla osób dążących do redukcji podskórnej tkanki tłuszczowej.


Sposób wykorzystania:

Wspomaganie skuteczności psychicznej i fizycznej – 1 kapsułka w miarę potrzeby, lecz nie więcej jak 4 kapsułki w ciągu doby. Wspomaganie redukcji tkanki tłuszczowej – 1 kapsułka rano, przed zajęciami ruchowymi oraz we wczesnych godzinach popołudniowych lub inaczej po konsultacji z lekarzem.

Uwaga: Nie stosować w okresie ciąży i karmienia piersią, a także w przypadkach chorób układu krążenia albo nadwrażliwości na kofeinę. Nie przyjmować łącznie z alkoholem!


Skład:

ekstrakt guarany, celuloza mikrokrystaliczna – substancja wypełniająca, stearynian magnezu - substancja przeciwzbrylająca, żelatyna - otoczka kapsułki.


Zawartość:

60 kapsułek

Podobne produkty w kategorii Witaminy i minerały