• Producent: Olimp Labs
  • Kategoria: Witaminy i minerały
  • Postać: tabletki

Olimp Perceptin FAST 20 tabl. Musujące ODNIEŚ SUKCES 065804

Suplement diety w postaci tabletek musujących, zawierający kompleksową kompilację standaryzowanych ekstraktów z korzenia ashwagandhy KSM-66, i ziela bakopy drobnolistnej i pieprzu czarnego, kofeinę i witaminy z grupy B (kwas pantotenowy, ryboflawinę, a także witaminy B6 i B12).

Szybsze wchłonięcie komponentów gwarantuje płynna forma produktu.

*Ekstrakt z korzenia ashwagandhy KSM-66 (Withania somnifera L.) pomaga utrzymać uczucie energii i witalności. Wspiera procesy uczenia się, zapamiętywania, a także utrzymanie prawidłowej kondycji i sprawności umysłowej u osób starszych. Ponadto pomaga radzić sobie ze stresem, utrzymać dobre samopoczucie w okresach napięcia psychicznego, nerwowego oraz okresach niepokoju.

*Bakopa drobnolistna (Bacopa monnieri L.) może wywierać prawidłowy wpływ na funkcje mózgu i przyczyniać się do poprawy pamięci krótko- i długofalowej i zwiększenia koncentracji i inteligencji. Dodatkowo pomaga w krążeniu krwi obwodowej, co wpływa na produktywność mózgu.

*Kofeina wspiera wydajność umysłową – pomaga rozszerzyć czujność i polepsza koncentrację.

*Ekstrakt pieprzu czarnego usprawnia wchłanianie składników odżywczych.

Preparat został uzupełniony w witaminy B6, B12, a także ryboflawinę, które przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.


Zalecana dzienna porcja: 1 tabletka dziennie. 1 tabletkę rozpuścić w 170 ml wody.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia.
Suplement diety nie może być użytkowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest jednostajny sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Uwaga: PERCEPTIN FAST posiada kofeinę; nie zaleca się wykorzystywania u dzieci i pań w ciąży (zawartość kofeiny: 100 mg/ 1 tabletkę). Ponadto produkt nie jest wyszczególniony dla pań karmiących piersią, planujących ciążę, u dla osób z chorobami serca i w sytuacji nadwrażliwości na którykolwiek ze komponentów preparatu. W przypadku nadciśnienia albo przyjmowania leków, w tym także niektórych leków bez recepty (m.in.: aspiryna, ibuprofen, naproksen), czy leków uspokajających, użytkowanie preparatu zaleca się skonsultować z lekarzem.

Nie stosować łącznie z alkoholem. Nie należy przekraczać spożycia 400 mg kofeiny dziennie ze wszystkich źródeł i 200 mg kofeiny jednorazowo. Nie stosować bezpośrednio przed snem lub w ciągu kilku godzin poprzedzających sen. Zmętnienie roztworu i pojawiająca się piana są zjawiskami naturalnymi, wynikającymi z użytych części i nie wpływają na jakość artykułu.

Podobne produkty w kategorii Witaminy i minerały