• Producent: Olimp Labs
  • Kategoria: Witaminy i minerały
  • Postać: kapsułki

Olimp Perceptin 30 kaps. 064203

Suplement diety w kapsułkach, zawierający standaryzowane ekstrakty z korzenia ashwagandhy KSM-66, bakopy drobnolistnej oraz różeńca górskiego.

Ekstrakt z korzenia Ashwagandhy KSM-66 (Withania somnifra L.) to wysokiej jakości wyciąg uzyskiwany w procesie zgodnymi z zasadami „Green chemistry” bez zastosowania alkoholu i chemicznych rozpuszczalników.

Pomaga radzić sobie ze stresem, utrzymać prawidłowe samopoczucie w okresach napięcia psychicznego, nerwowego oraz okresach niepokoju.

Pomaga w dodatku utrzymać optymalna kondycję fizyczną, uczucie energii i witalności. Ponadto wspiera procesy uczenia, zapamiętywania oraz utrzymanie prawidłowej kondycji efektywności umysłowej u osób starszych.

Bakopa drobnolistna (Bacopa monnieri L.) może wywierać dobry wpływ na funkcje mózgu i przyczyniać się do poprawy pamięci niedługo- i długotrwałej oraz powiększenia koncentracji i inteligencji. Na dodatek pomaga utrzymać wydajność umysłowa w okresie starzenia oraz pomaga w krążeniu krwi obwodowej, co wpływa na sprawność mózgu.

Różeniec górski (Rhodiola rosea L.) przyczynia się do zachowania optymalnej aktywności umysłowej i poznawczej i pomaga radzić sobie z indukowanymi poprzez stres objawami takimi jak: ból głowy i zmęczenie. Dodatkowo korzystnie wpływa w sytuacji trudności ze snem.


Sposób użycia:

1 kapsułka raz dziennie w trakcie posiłku. Zaleca się używanie preparatu poprzez minimum miesiąc.


Skład:

ekstrakt z korzenia Ashwagandhy KSM-66 (Withania somnifera L.), ekstrakt z ziela bakopy drobnolistnej (Withania somnifera L.), ekstrakt z korzenia różeńca górskiego (Rhodiola rosea L.), substancja wypełniająca – celuloza mikrokrystaliczna; substancje przeciwzbrylajace – sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu; kapsułka (elementy otoczki: żelatyna, barwnik – E 171).

Podobne produkty w kategorii Witaminy i minerały