• Producent: Olimp Labs
  • Kategoria: Witaminy i minerały
  • Postać: ampułki

Silny Legalny Pobudzacz - Olimp KofAktin Forte Shot 1 amp. 25 ml - KOFEINA ŻEŃ-SZEŃ WITAMINY - 062469

Suplement diety w płynie w ampułkach, zawierający kofeinę i ekstrakty z żeń-szenia koreańskiego oraz syberyjskiego, a także witaminy z grupy B (kwas pantotenowy, B6, tiaminę, B12). O smaku pomarańczowym. Mieści cukier i substancje słodzące.


Preparat zawierający wysoką porcję kofeiny (150 mg/1 porcję (25 ml)), standaryzowane ekstrakty dwóch gatunków żeń-szenia: syberyjskiego (Eleutherococcus senticosus) i koreańskiego (Korean Panax ginseng) oraz witaminy z grupy B (kwas pantotenowy, witaminę B6, tiaminę, witaminę B12). Płynna forma towaru zapewnia szybsze wchłonięcie i wygodę używania.


Kofeina wspiera skuteczność umysłową – pomaga powiększyć czujność i polepsza koncentrację.


Żeń-szeń syberyjski (Eleutherococcus senticosus) działa prawidłowo w stanach osłabienia i przemęczenia organizmu, wspomaga jego wzmocnienie, przyczynia się do korzystnego krążenia krwi, co wpływa na korzystne funkcjonowanie mózgu oraz wspomaga aktywność umysłową i poznawczą.


Żeń-szeń koreański (Korean Panax ginseng) uczestniczy w utrzymaniu witalności oraz przyczynia się do poprawy koncentracji, koordynacji i czujności organizmu.


Kwas pantotenowy, witamina B6, tiamina i witamina B12 przyczyniają się do utrzymania poprawnego metabolizmu energetycznego. Ponadto kwas pantotenowy pomaga w utrzymaniu efektywności umysłowej na poprawnym poziomie i podobnie jak witaminy B6 i B12 przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Tiamina pomaga w poprawnym funkcjonowaniu układu nerwowego oraz utrzymaniu korzystnych funkcji psychologicznych.


Sposób zastosowania:

Zalecana dzienna porcja: 1 ampułka (25 ml). Sposób wykorzystania: zawartość ampułki spożyć jednorazowo. Można popić w dodatku wodą. Przed wykorzystaniem wstrząsnąć.

Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia.
Suplement diety nie może być użytkowany jako substytut przeróżnej diety.

Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Przechowywać w sposób niedostępny dla drobnych dzieci.

Uwaga: produkt posiada kofeinę; nie zaleca się stosowania u dzieci, pań w ciąży i u pań karmiących piersią (zawartość kofeiny: 600 mg/100 ml). Ponadto towar nie jest wyznaczony dla kobiet planujących ciążę, w przypadku chorób układu krążenia lub w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze części preparatu. W przypadku nadciśnienia lub przyjmowania leków, w tym także niektórych leków bez recepty, m.in.: aspiryna, ibuprofen, naproksen czy leki uspokajające stosowanie preparatu zaleca się skonsultować z lekarzem. Nie stosować łącznie z alkoholem, nie spożywać jednocześnie innych produktów zawierających kofeinę (np.: inne suplementy diety, kawa). Nie stosować bezpośrednio przed snem albo w ciągu kilku godzin poprzedzających sen. Nie należy przekraczać spożycia 400 mg kofeiny dziennie ze wszelkich źródeł i 200 mg kofeiny jednorazowo. Diabetycy stosujący leki przeciwcukrzycowe lub insulinę użytkowanie preparatu powinni skonsultować z lekarzem. Mogące pojawić się osad i krystalizacja są zjawiskami naturalnymi i nie wpływają na jakość produktu.


Skład:

Podobne produkty w kategorii Witaminy i minerały