Tabletki Skrzypovita 40+ x 42 tabl.

chwilowy brak towaru

  • Producent: NATUR PRODUKT PHARMA SP. Z O.O.
  • Kategoria: Witaminy i minerały
  • Postać: tabletki

SKRZYPOVITA 40+ 42 tabl.

SKRZYPOVITA 40+ to nowoczesny preparat będący bogatą kompozycją ziół, witamin, minerałów, czyli wszelkich substancji znacznych dla utrzymania korzystnej kondycji, a także wyglądu włosów, skóry i paznokci, przeznaczony dla kobiet dojrzałych.

SKRZYPOVITA 40+ to suplemet diety unikatowa formuła młodości jest specyficzną kompozycją naturalnych wyciągów roślinnych – skrzypu polnego i pokrzywy, witamin, a także PABA, kolagenu i kwasu hialuronowego.
Formuła młodości - pozwala zachować młody wygląd.

SKRZYPOVITA 40+ jest przeznaczona kobietom po 40. Roku życia, których skóra i włosy mają szczególne potrzeby. Z wiekiem zmienia się kondycja skóry, włosów i paznokci. Skóra traci elastyczności sprężystość (słabną włókna kolagenu i elastyny), maleje intensywność gruczołów potowych i łojowych. Słabną możliwości zatrzymywania wody, a więc łatwiej ulega ona odwodnieniu. Jednym z pierwszych objawów starzenia się skóry jest suchość, spowodowana utratą zdolności do wiązania wody i zatrzymywania jej w naskórku. W wyniku tego pojawiają się zmarszczki.
Wraz z wiekiem wydłuża się cykl odnowy paznokci, które mogą stawać się grube i twarde albo przeciwnie - kruche i łamliwe, co jest spowodowane jest zwykle ubytkiem zawartej w nich wody. Wyjątkowo nieraz osoby skarżące się na kruchość paznokci posiadają także solidnie przesuszoną skórę.

SKRZYPOVITA 40+ Stosować 1 tabletkę na dobę.

Opakowanie 42 tabletki

Producent: Natur artykuł Zdrovit Sp. Z o.o.

Przed wykorzystaniem zapoznaj się z ulotką, która mieści wyodrębnionia, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożąinformacji i dawkowanie i dane dotyczące stosowania towaru leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Podobne produkty w kategorii Witaminy i minerały