• Producent: SOUL FARM (witaminy i ekstrakty)
  • Kategoria: Witaminy i minerały
  • Postać: krople

elementy
oliwa z oliwek, witamina E (octan D-alfa tokoferylu), witamina A (Palmitynian retinylu), Witamina K (menachinon-7), Witamina D (cholekalcyferol), substancja wypełniająca: olej słonecznikowy

OPIS
Suplement diety. Witamina K2 została otrzymana w procesie fermentacji bakterii Bacillus Subtilis z natto. Witamina D3 została otrzymana z lanoliny wełny owczej. Witamina E została pozyskana z oleju sojowego. Witamina A została pozyskana z oleju słonecznikowego. Jedna porcja (5 kropel) mieści 700 mg (2310 IU) Witaminy A, 50 mg (2000 IU) Witaminy D3, 12 mg Witaminy E i 100 mg Witaminy K2

UWAGI

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut różnej diety. Zaleca się zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób żywienia. Suplement diety nie jest asygnowany dla dzieci. Stosowanie suplementu diety w okresie ciąży lub w okresie karmienia piersią należy skonsultować z lekarzem.

ZALECANE SPOŻYCIE
5 kropli do bezpośredniego spożycia doustnego lub jako dodatek do posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu w temperaturze pokojowej. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla nieznacznych dzieci.
BEZ GLUTENU (w składnikach): TAK
atest bio: NIE DOTYCZY
EAN: 5902706731422
Gwarantowany termin przydatności (w dniach): 90
Kraj pochodzenia składników: Polska
PKWiU: 10.89.19.0
Wegetariański: TAK

Podobne produkty w kategorii Witaminy i minerały