• Producent: Olimp Labs
  • Kategoria: Witaminy i minerały
  • Postać: ampułki

Olimp GOLD-VIT C 2000 SHOT amp. 25 ml 067730

Shot o smaku cytrynowym Gold-Vit C 2000 producenta Olimp jest suplementem diety w płynie, z wysoką zawartością witaminy C – aż 2000 mg w jednej ampułce.

Adresowany jest do osób dorosłych wykazujących rozszerzone zapotrzebowanie na witaminę C. Polecany jest zwłaszcza dla osób, które dążą do utrzymania prawidłowej niepodatności, narażonych na stres, palących papierosy oraz dla osób aktywnych fizycznie.

atrybuty:

Olimp Gold-Vit C 2000 Shot o smaku cytrynowym gromadzi witaminę C pochodzącą z tłuszczowych metabolitów PureWay-C®. PureWay-C® cechuje się świetną szybkością wchłaniania w organizmie. Jest to opatentowana forma witaminy C stanowiąca kompleks kwasu L-askorbinowego i bioflawonoidów cytrusowych. Witamina C działa wspomagająco na dobre funkcjonowanie układu opornościowego, sprzyja utrzymaniu korzystnego metabolizmu energetycznego, a także zagwarantuje wsparcie dla ochrony komórek przed stresem oksydacyjnym. Co więcej, witamina ta pomaga w utrzymaniu dobrych funkcji psychologicznych i właściwym funkcjonowaniu układu nerwowego i pomaga zmniejszyć uczucia zmęczenia i znużenia. Witamina C ma tak samo z korzystny wpływ na produkcję kolagenu w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania skóry, naczyń krwionośnych, chrząstek, kości, dziąseł i zębów. Suplement diety Gold-Vit C 2000 shot posiada w swoim składzie cukier i substancje słodzące.

Skład:

stabilizator – maltitole; woda, cukier, 7% PureWay-C® (kwas L-askorbinowy – witamina C, bioflawonoidy cytrusowe), naturalny aromat cytrynowy z innymi naturalnymi aromatami, substancja konserwująca – kwas sorbowy; substancje słodzące – acesulfam K, sukraloza

1 ampułka = 1 porcja dzienna (25 ml) mieści:
Witamina C (z PureWay- C)® - 2000 mg (2500%*)
Bioflawonoidy cytrusowe (z PureWay-C® ) - 50 mg

*RWS - referencyjna wartość spożycia.

używanie:

Zaleca się użytkowanie 1 ampułki (25 ml) dziennie.
Zawartość ampułki należy spożyć po posiłku głównym. Przed użyciem wstrząsnąć. Shot najlepiej smakuje schłodzony.
Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia.

Ważne dane:

Preparatu Gold-Vit C 2000 nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.
Osoby z kamicą nerkową (szczawianowa lub moczanowa), zaburzeniami gospodarki żelaza (talasemia, hemochromatoza), kobiety w ciąży lub karmiące, użytkowanie preparatu powinny skonsultować z lekarzem.
podczas stosowania artykułu nie należy spożywać innych preparatów zawierających witaminę C.
Spożycie w nadmiernych ilościach (przekroczenie porcji dziennej) może posiadać efekt przeczyszczający.
w przypadku objawów ze strony układu pokarmowego należy przerwać wykorzystywanie.

Podobne produkty w kategorii Witaminy i minerały