Witamina D3 Forte D-3 w płynie 30 ml 900 kropli AURA HERBALS (5902479610337) Ocena produktu:

od 18,99 PLN

oszczędzasz do 5%

  • Producent: Aura Herbals
  • Kategoria: Witaminy i minerały
  • Postać: płyn
Oferty (2)
Opis produktu

Witamina D3 FORTE 2000 IU Z LANOLINY

suplement diety

Porcja witaminy D: 2000 IU

liczba porcji: 600 porcji (porcja = pełna pompka)

Zawartość: 30 ml w oliwie z oliwek Extra Virgin z pierwszego tłoczenia – dokument (ORGANIC)

NATURALNE I innowacyjnE witaminy w kroplachdla wymagających kupujących BIOAKTYWNE - innowacyja technika witamin w kroplach oparta na bioaktywnych substancjach, zawieszonych na oliwie z oliwek Extra Virgin z pierwszego tłoczenia z dokumentem Organic a także na naturalnej witaminie E (d-alfa tokoferyl).

CLEAN LABEL - bez sztucznych i technicznych dodatków, barwników, a także konserwantów.

certyfikat ORGANIC - Oliwa z oliwek Extra Virgin z pierwszego tłoczenia z certyfikatem ORGANIC.

BEZPIECZEŃSTWO I JAKOŚĆ - Najwyższa jakość substancji dynamicznych, wolnych od glutenu i mleka, szczelnie zamkniętych w szklanym opakowaniu, wyprodukowana w sterylnych warunkach zgodnych z najwyższymi światowymi standardami jakości HACCP i GMP. PRECYZJNE DAWKOWANIE – szczelnie zamknięty pojemnik z starannym aplikatorem odmierzającym zawsze tę samą porcję.

elementy: 1 porcja 2 porcje Witamina D zlanoliny Witamina E (octanD-alfa-tokoferylu) 50µg/2000j.m.(*1000%) 2,4mg/3,2IU(*20%) 100µg/4000j.m.(*4000%) 4,8mg/6,4IU(*40%) *RWS: dzienna referencyjna wartość spożycia

elementy: Oliwa z oliwek Extra Virgin z pierwszego tłoczenia (ORGANIC), naturalna witamina E (octan D-alfa-tokoferylu), naturalna witamina D z lanoliny (cholekalcyferol). Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia potrzebna do uzyskania dobrego działania towaru: 1 lub 4 porcji dziennie podczas posiłku. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Towar nie może być stosowany jako substytut przeróżnej diety. Zaleca się stosowanie różnorodnej diety i zdrowego trybu życia. Warunki przechowywania: Przechowywać w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla niedużych dzieci. Przed użyciem wstrząsnąć. Zawartość opakowania: 30 ml (600 porcji). Porcja = pełna pompka. DZIAŁANIE WITAMINY D3: pomaga w poprawnym funkcjonowaniu układu niepodatnościowego. Pomaga w prawidłowym wchłanianiu/stosowaniu wapnia i fosforu. Przyczynia się do korzystnego poziomu wapnia we krwi. Pomaga w utrzymaniu zdrowych zębów. Pomaga w korzystnym funkcjonowaniu mięśni. Pomaga w utrzymaniu zdrowych kości. Witamina D producenta Avitale sugerowana jest dodatkowo do spożycia przez wegan, a także wegetarian. Witamina D Avitale spełnia oczekiwania CLEAN LABEL – nie mieści nienaturalnych i technicznych dodatków, barwników oraz konserwantów.wytworzona w sterylnych warunkach zgodnych z najwyższymi światowymi standardami jakości HACCP i GMP. Artykuł w szczelnie zamkniętym pojemniku. AVITALE – nowość na polskim rynku! Naturalne witaminy w kroplach, stworzone z myślą o najbardziej wymagających konsumentach.

AVITALE to linia produktów naturalnych i najnowocześniejszych witamin w kroplach, które to powstały w odpowiedzi na coraz pokaźniejsze zain­teresowanie konsumentów suplementami o najwyższej jakości. Efek­tem badań oraz powszechnego wzrostu świadomości konsumenckiej stało się po­nowne zdefiniowanie najbardziej pożądanych cech suplementów diety.

Do tych cech należą:

- najwyższa jakość substancji dynamicznych

- „czysta etykieta" (bez zbędnych nienaturalnych dodatków technologicznych, barwników, a także konserwantów)

- dokładne dawkowanie - maksymalna przyswajalność - skład wolny od glutenu, mleka, a także soi

- zgodność z kryteriami produktów dedykowanych dla wegetarian i wegan

Witaminy w kroplach AVITALE spełniają wszystkie powyższe warunki

progresywnA technologia – BIOAKTYWNA:

progresywna technika witamin w kroplach AVITALE oparta jest na bioaktywnych substancjach, zawieszonych na oliwie z oliwek Extra Virgin z pierwszego tłoczenia z dokumentem ORGANIC, a także na naturalnej witaminie E (d-alfa tokoferyl). Witaminy w kroplach producenta AVITALE to suplement, któ­ry pomaga w zachowaniu szczególnie cennej równowagi funkcjonowania organizmu! Oliwa z oliwek Extra Virgin z pierwszego tłoczenia z atestem (ORGANIC)

Podobne produkty w kategorii Witaminy i minerały